Congratulations to all champions who attended. Below is a list of our finalists and award winners.

Award(s) Name Grade Band School/District
Chester County Champion Gold & Silver Medalist Kushal Garg 4/5 Pocopson Elementary School
Gold & Silver Medalist Ryan Holmburg 4/5 French Creek Elementary School
Gold & Silver Medalist Leo Salvucci 4/5 French Creek Elementary School
Chester County Champion Gold & Silver Medalist Aansh Devpura 6/7 EN Peirce Middle School
Gold & Silver Medalist Pranav Muthalyan 6/7 JR Fugett Middle School
Gold & Silver Medalist Niranjan Vijayakrishnan 6/7 Valley Forge Middle School
Silver Medal Sindhuja Kanamarlapudi 4/5 Avon Grove Intermediate School
Silver Medal Vedika Agnihorti 4/5 Barkley Elementary School
Silver Medal Ellie Ruch 4/5 East Pikeland Elementary School
Silver Medal Jacob Sauder 4/5 Hillendale Elementary School
Silver Medal Rohan Potla 4/5 Pocopson Elementary School
Silver Medal Ashni Kumar 4/5 Schuykill Elementary School
Silver Medal Dhamanika Degapudi 4/5 Schuykill Elementary School
Silver Medal Callie Ardoline 4/5 St. Elizabeth's Catholic School
Silver Medal David Everett 4/5 Uwchlan Hills Elementary School
Silver Medal Nandhini Parthasarathy 6/7 Charles F Patton Middle School
Silver Medal Saanvi Garg 6/7 Charles F Patton Middle School
Silver Medal Andrew McGonigle 6/7 East Vincent Middle School
Silver Medal Dylan Boudreau 6/7 French Creek Middle School
Silver Medal Milo Salvucci 6/7 French Creek Middle School
Silver Medal Yajat Gupta 6/7 Marsh Creek Sixth Creek Center
Silver Medal Anna Moore 6/7 Phoenixville Middle School
Silver Medal Tarun Emani 6/7 Phoenixville Middle School
Silver Medal Shawn Whitehead 6/7 Renaissance Academy
Silver Medal Cassandra Hung 6/7 Stetson Middle School
Bronze Medal Zachary Erskine 4/5 Avon Grove Intermediate School
Bronze Medal Cara Steffensen 4/5 Bancroft Elementary School
Bronze Medal Rohan Kapoor 4/5 Chaddsford Elementary School
Bronze Medal Aman Pothakamury 4/5 East Vincent Elementary School
Bronze Medal Zach Ferraro 4/5 St. Elizabeth's Catholic School
Bronze Medal Zach Gulish 4/5 Uwchlan Hills Elementary School
Bronze Medal Pradhit Gaddameedi 4/5 Valley Forge Middle School
Bronze Medal Shantanu Shukla 4/5 Valley Forge Middle School
Bronze Medal Brooke Benjamin 6/7 Avon Grove Intermediate School
Bronze Medal Brian McCoy 6/7 Collegium Charter School
Bronze Medal Marie Tokay 6/7 East Vincent Elementary School
Bronze Medal Chance McDonald 6/7 J R Fugett Middle School
Bronze Medal Samuel Miller 6/7 North Brandywine Middle School